Kategorie

O firmie


ANKADA oferuje klientom ekskluzywne torebki skórzane, messangery, skórzane torby podróżne, saszetki oraz teczki męskie.

Nasze produkty są dostępne tylko w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach internetowych.

Tworząc nasze kolekcje staramy się podążać za najnowszymi trendami mody dyktowanymi przez najbardziej znanych kreatorów mody.

W naszych kolekcjach, królują ciepłe kolory rudego, brendy, carmelu, miodowego, różne odcienie brązów od bardzo jasnego cappuccino do ciemnej mokki oraz soczysta zmysłowa czerwień, świeże zielenie, jak również ponadczasowa klasyczna, elegancka czerń. Wykonując nasze produkty posługujemy się różnego rodzaju skórami, w tym bardzo trendy w tym sezonie skórą typu sawage- miękką i delikatną w dotyku, elegancką i wysublimowaną- croco, nappa jak również skórą licowaną. 

Nasze kolekcje dostępne są w krótkich seriach, co daje naszym klientom poczucie wyjątkowości  i indywidualności. Wyjątkowość naszych produktów podkreślamy również poprzez odważne a zarazem  modne połączenia kolorystyczne.

Stały nacisk kładziemy na najwyższą jakość naszych produktów.  Kontrola jakości rozpoczyna się już w momencie przyjęcia skór oraz materiałów na podszewki do produkcji, a kończy w momencie wysyłki produktu do klienta.

Mamy ogromną nadzieję, że stworzone przez nas kolekcje przypadną Państwu do gustu, a proponowane przez nas produkty staną się nieodłącznym elementem Państwa stroju.