Kategorie

Kopertówka skórzana 287-1


  • Dostępność: Jest
  • Cena: 299,00 zł
  • Poleć produkt

Czarna, duża kopertówka skórzana z klapą wykonaną z skóry naturalnej imitującej skórę krokodyla typu "croco" oraz dopinanym paskiem model 0287-1

Wyjątkowa, modna, duża kopertówka skórzana wykonana w całości z włoskich skór najwyższej jakości. Połączenie skóry typu croco z naturalną skórą licową jak również niebanalny element ozdobny w kształcie kwadratu stanowiący jednocześnie element zamknięcia torebki czynią ją niepowtarzalną i szykowną. Kopertówka wyposażona jest w skórzany regulowany pasek, który umożliwia przewieszenie jej przez ramię. Pasek mocowany jest na dyskretne metalowe zatrzaski umieszczone po wewnętrznej srtonie klapy torebki, co daje możliwość jego odpięcia i noszenia kopertówki w ręku.

Kopertówka skórzana zapinana jest na magnesowy zatrzask. Dodatkowym elementem zabezpieczającym Twoje cenne drobiazgi, jest zamek błyskawiczny zamykający komorę główną kopertówki. Wnętrze kopertówki jest starannie wykończone piękną, wytrzymałą ortalionową podszewką. Użycie najwyższej jakości podszewki gwarantuje długie i bezproblemowe jej użytkowanie.Wewnątrz kopertówki znajdują się : skórzane etui na telefon komórkowy, 3 skórzane etui na karty płatnicze bądź wizytówki oraz kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny.  

Zaletą tej modnej i eleganckiej kopertówki jest niewątpliwie dopinany skórzany pasek, co sprawia, iż można ją nosić nie tylko jako kopertówkę ale również jako klasyczną torebkę wieczorową, która sprawdzi się zarówno na wytwornym przyjęciu jak i na randce.

Możemy się również pochwalić, iż nasza klienta wystąpiła z tą kopertówką na spotkaniu z Prezydentem RP w Pałacu Prezydenckim i wyglądała z nią olśniewająco.


Kolor: czarna.
Wymiary (szer./wys./gł.) w cm. 35/18/3,5